Англия допусна обрат срещу Холандия насред

Холандия обърна Англия от 0:1 до 2:1 и така записа победа над "Трите лъва" и то насред "Уембли". Младият тим на "лалетата" успя да се справи и да спре серията на Англия от девет поредни победи у дома.

В 41-та минута резултатът бе открит, след като Адам Лалана финтира защитник на гостите, а след това подаде към Кайл Уокър, който пък асистира на Варди за 1:0. В 50-та минута Дани Роуз игра с ръка след центриране на Лусиано Нарсинг и реферът даде дузпа. Янсен застана зад топката и изравни от бялата точка.

В 78-ата минута гостите осъществиха пълен обрат в резултата. Нарнзинг се разписа на празна врата след центриране на Винсент Янсен, който го изведе на празна врата, отнемайки топката от Фил Ягиелка. При тази ситуация останаха съмнения, че младият нападател на АЗ Алкмаар извършва нарушение срещу съперника си, но съдията не реагира. До края до нов гол не се стигна и гостите се поздравиха с успеха.