Португалия победи Италия минимално

В приятелска среща днес в Женева Италия бе символичен домакин срещу Португалия, като двата отслабени състава завършиха при 1:0 за португалците. Единственото попадение в срещата вкара Едер във второто полувреме, а в двата състава се появиха някои от по-рядко използваните играчи напоследък.

В първата част на няколко пъти паднаха възможности за попадение. В 31-ата минута Ранокиа спаси своите от гол-линията след един удар на Едер.

В 52-ата минута резултатът бе открит, когато Елисеу напредна от ляво и намери Куарешма, който центрира фалцово с външната част на крака към Едер в наказателното поле, пласирал се между двама бранители за удар от непосредствена близост и 1:0.

В 67-ата минута Дармиан бе много близо до гол след силен удар близо до вратата, намерен след прекрасна игра от Пирло. Бето спаси Португалия в края на срещата след удар на Габиадини.