Десет от Еквадор не успяха да победят с Франция (видео)

Еквадор и Франция не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0 в среща от груповата фаза на Мондиал 2014. По този начин съставът на Рейналдо Руеда не успя да се пребори за второто място и ще напусне надпреварата за сметка на Швейцария, които в същото време разгромиха Хондурас с класическото 3:0.

Почто цяло едно полувреме Еквадор игра с човек по-малко, след като малко след почивката, при едно единоборство, Антонио Валенсия стъпи неволно върху коляното на Дин и съдията реши да го изгони.

Иначе Валенсия бе човекът, който през първата част създаде най-интересното положение, но негов удар бе спасен от Лорис. След почивката логично повече положения имаше пред "петлите", но "чистите" шансове бяха за сърцатите играчи на Еквадор, но до гол така и не се стигна. Въпреки това Франция завършва групата със 7 точки и първо място. Втори са Швейцария с 6 пункта.