Белгия се провали срещу Кот д'Ивоар

Белгия прие Кот д'Ивоар в една от по-любопитните приятелски срещи днес, но след като поведе с 2:0 у дома си, Дидие Дрогба и компания успяха да се върнат до 2:2, и то по драматичен начин с гол от статична ситуация буквално в последната секунда на тази среща.

Още в 17-ата минута Маруан Фелаини откри резултата, когато насочи с глава една добра топка от Дрис Мертенс в мрежата при корнер. Домакините доминираха тотално в първата част на мача, като на почивката Тоби Алдервайрелд бе заменен от Ванден Боре, Наинголан се появи за Фелаини, а Ломбертс за Ван Буйтен.

На почивката за гостите се появи Дидие Дрогба за Джовани Сио. Само след 6 минути игра Наинголан се разписа от малък ъгъл за 2:0. В 62-ата минута и Еден Азар се появи за Миралас. В 74-ата минута обаче Дрогба бе намерен добре от Яя Туре и върна гол. В 93-ата минута Макс Градел донесе равенството след ново статично положение.