Германия с невероятен успех като гост на Франция (видео)

Германия победи Франция с 2:1 в приятелска среща, която се игра на "Стад дьо Франс" в Париж. Това бе първи успех на Бундестима на френска земя от далечната 1935 година. Домакините откриха резултата минута преди края на първото полувреме. Тогава Карим Бензема стреля от пряк свободен удар, но топката се отби от напречната греда и след това попадна у Муса Сисоко, а той свали с глава към Матийо Валбуена, който вкара топката с глава за 1:0.

В 51-ата минута немците изравниха след като Томас Мюлер реализира след извеждащо подаване на Илкай Гюндоган - 1:1. Четвърт час преди края на редовното време Месут Йозил изведе отлично Сами Кедира сам срещу вратаря и играчът на Реал Мадрид донесе успеха на Германия в тази среща.