Ибра наказа Англия с феноменално изпълнение (видео)

Отборът на Швеция прие Англия в една от по-интересните приятелски срещи днес, като домакините надделяха в драматичен двубой с 4:2. Мачът се разви по интересен начин с два пълни обрата, а трите попадения вкара Златан Ибрахимович, който вече е топ-реализатора на Швеция в историята, след като преди срещата отстъпваше с 2 гола на Хенрик Ларсон.

Още в 20-ата минута Златан даде преднина на своите след една контра след изгубена топка на Стърлинг в центъра. В 35-ата минута Ашли Йънг изработи попадението на Дани Уелбек, който вкара от воле. Само след 3 минути Джерард асистира на Стивън Коукър.

През втората част обаче Ибра направи нов обрат в мача. В 78-ата минута той релизира със страхотно воле, а в 84-ата нападателя матира Харт от пряк-свободен удар. В самия край Ибра реализира невиждано попадение с уникален удар след изчистване на Харт. Уникален гол, какъвто се вижда изключително рядко.