Кака и Неймар помогнаха на Бразилия да разгроми Япония (видео)

Бразилия победи Япония с 4:0 в приятелски мач, който се игра в полския град Вроцлав. От самото начало на срещата петкратният световен шампион установи пълен контрол върху събитията на терена и напълно заслужено, още в 12-та минута южноамериканците поведоха с гол на Паулиньо, който от около 18 метра прониза Кавашима, преди Неймар от съмнителна дузпа да удвои предимството на „селесао" след близо половин час игра.

В началото на второто полувреме Кагава пропусна изгодно положение за гол, с което щеше да даде някаква надежда на своите, но три минути след подновяването на играта Неймар постави точка на спора. Нападателят на Сантос се възползва от груба грешка на Нагатомо в наказателното поле и направи резултата 3:0, а късен гол на Кака оформи крайното 4:0.