Бразилия изоставаше на два пъти, но надви Хондурас (видео)

Бразилия успя да направи пълен обрат срещу Хондурас, след като на два пъти в мача изоставаше. Срещата днес на Олимпийските игри в Лондон завърши при резултат 3:2, като бразилците завършиха срещата с двама повече поради изгонването на противникови играчи.

Хондурас откри резултата чрез Мартинез в 12-ата минута, като това бе красиво попадение от воле. В 33-ата минута Крисанто не издържа срещу технически надарените играчи, които го задминаха в две атаки и за минута си изкара 2 жълти картона. Това промени нещата и Бразилия изравни в 38-ата минута чрез Дамиало.

Втората част започна идентично - в 48-ата минута Еспиноза вкара, а в следващата атака Бразилия вкара от дузпа чрез Неймар. В 60-ата Дамиао вкара отново, за да донесе победата на своите.