Страхотен Неймар носи победа на Бразилия над Беларус

Отборът на Бразилия остава начело в Трета Група на Олимпийските игри в Лондон, след като сега тима победи Беларус с 3:1. Сега бразилците събират 6 точки и се класират напред със сигурност, след като Беларус остава с 3, а Египет и Нова Зеландия имат по 1 точка след равенството си днес.

Изненадващо в 9-ата минута Беларус поведе. Брешан вкара след асистенция на Козлов. Бразилия обаче доминираше и точно това бе картината до края на мача. Някак обаче беларусите получиха само 2 попадения.

Първото дойде още в 15-ата минута от Пато с глава, като тук добре се прояви и Неймар. Самият той вкара от свободен удар в 65-ата минута, а в 93-ата той сътвори уникална атака, прокара топката между краката на съперник (С ГЛАВА), след което напредна до наказателното и пусна прекрасен пас за Оскар с пета, оставяйки го сам и той не сбърка.