Меси: Хубаво е да побеждаваш Бразилия

Нападателят на националния отбор на Аржентина Лионел Меси коментира изхода на приятелския мач с представителния тим на Бразилия. Както е известно, двата тима сътвориха истински трилър, а „албиселесте" постигна победа с 4:3. В герой на мача пък се превърна именно Меси, който оформи дубъл преди почивката, а в 85-та минута вкара победния гол.

„Независимо от това, че мачът с Бразилия има приятелски характер, винаги е приятно да победиш „селесао". И разбира се, радостта ми е още по-голяма, защото успях три пъти да поразя вратата на бразилците", заяви Меси за ESPN Soccernet.

Аржентинската звезда не пропусна да коментира и играта на съотборниците си Игуаин и Агуеро.

„Игуаин е човек, с който се разбирам много добре. Същото важи и за Кун Агуеро. Хубаво е, когато играем заедно, защото ние създаваме много голови положения", каза още звездата на Барселона.