Франция измъкна победата в Германия (видео)

Германия загуби с 1:2 от Франция в приятелски мач, който се игра на "Везер Щадион" в Бремен. Двата тима си размениха по няколко голови положения в първите минути на срещата. В крайна сметка гостите откриха резултата в средата на първото полувреме чрез Оливие Жиру. Нападателят получи топката от Дебюши и с удар от десетина метра разстреля Вийзе - 0:1.

Двайсет минути преди края на редовното време "петлите" нанесоха втори удар на домакините. Грешка в отбраната на Германия позволи на Флоран Малуда просто да чукна топката във вратата за 0:2.

Все пак в 91-та минута влезлият като резерва Какау се възползва от прецизно подаване на Томас Мюлер и успя да вкара почетен гол за своя тим.

Германия:  Вийзе, Бадщубер (Хьоведес - 46'), Хумелс, Боатенг, Аого, Кедира (Бендер - 70'), Кроос, Йозил, Шюрле (Мюлер - 45'), Ройс (Какау - 70'), Клозе (Гомес - 46')

Франция:  Лорис, Мексес, Рами, Абидал, Дебюши, Кабай (Диара - 62'), Мвила (Малуда - 62'), Валбуена (Амалфитано - 68'), Насри, Рибери (Менес - 46'), Жиру (Саха - 76')