Ограбиха футболистите на Чили

Футболистите на националния отбор на Чили, които загубиха вчера приятелският мач срещу националния отбор на Испания бяха ограбени, съобщава Sport. Според изданието, южноамериканците са се разделили с пари и лична портативна техника - персонални компютри и конзоли за игри. Интересното е, че на жалбата на чилийската делегация, Федерацията по футбол на Испания реагирала с мълчание, тъй като двубоят се игра в Швейцария и за сигурността на играчите отговаряше швейцарската полиция.

Самият двубой завърши с победа 3:2 за „Ла Фурия", която обаче дойде след истинска драма, след като чилийците поведоха с 2:0 с попадения на Исла и Варгас през първото полувреме, а Иниеста и Фабрегас успяха да изравнят през втората част. Победният гол бе дело отново на Фабрегас - във втората минута на даденото от съдията допълнително време.