Германия с обрат, но не успя да победи Нидерландия

Завърши мачът от 2-ия кръг на група 3 на Лига А на Лигата на нациите на УЕФА, в който се срещнаха националните отбори на Холандия и Германия. Отборите играха на "Йохан Кройф Арена" в Амстердам (Холандия). Срещата завърши при резултат 2:2.

Във втората минута холандският халф Теяни Рейндерс откри резултата в срещата. В 38-ата минута нападателят на Германия Дениз Ундаве върна баланса. В 45+3-ата минута германският национал Джошуа Кимих поведе. В 51-ата минута защитникът на оранжевите""  Дензъл Дъмфрис изравни мача.

В 1-ия кръг на груповата фаза на Лигата на нациите на УЕФА Германия победи отбора на Унгария с 5:0. Холандия се оказа по-силна от националния отбор на Босна и Херцеговина, побеждавайки го с 5:2.