Аржентина се спаси от загуба на старта на Копа Америка (видео)

Мачът от Група "А" между отборите на Аржентина и Боливия завърши изненадващо 1:1. С този двубой се даде и началото на турнира Копа Америка. Аржентинците бяха изправени пред шокиращо поражение, но резервата Серхио Агуеро с невероятен гол в 76-ата минута спаси своя тим и донесе равенството.

Двубоят започна с очакван натиск на "гаучосите", но пропуски направиха Карлос Тевес (на два пъти) и  Естебан Камбиасо. Малко след почивката изненадата беше на лице. В 48-ата минута, след изпълнение на ъглов удар, Едвалдо Рохас с пета се разписа за 0:1. Малко по-късно Морено пропусна златен шанс да удвои преднината на своя тим. За Аржентина пропуск направи Анхел ди Мария.

Така се стигна до 76-ата минута, когато Николас Бурдисо свали с гърди топката и влезналият като резерва Серхио Агуеро се разписа за крайното 1:1. Тази вечер от 21:30 часа българско време Колумбия ще мери сили с Коста Рика. За повече информация прочетете прогнозата на futbol-tv.