България U17 завърши участието си на Европейското с равенство

Юношите на България до 17 години завършиха участието си на Европейското първенство по футбол с равенство 1:1 срещу Полша. И двата гола паднаха през второто полувреме, като Оливер Славински откри резултата в 47-ата минута, а Стефан Трайков изравни в 83-ата.

Това е първа точка на България U17 на турнира, но също така и първа за Полша. В другата среща от група В Нидерландия победи Франция с 3:1 и завърши на върха в класирането с 9 точки. "Трикольорите" са 2-и с 6 точки, а Полша и България са с по 1.

Състав на България: Алекс Божев, Симеон Василев (46 – Росен Божинов), Росен Маринов, Слави Чакъров, Захари Атанасов (46 – Неджиб Хаджъ), Асен Митков, Мартин Георгиев, Антоан Стоянов, Александър Александров (68 – Стефан Трайков),  Борислав Маринов, Петър Кирев (83 – Александър Петров).