Холандия размаза като гост Унгария (видео)

Националният отбор на Холандия победи Унгария с категоричното 4:0. Двубоят на "Ференц Пушкаш” в Будапеща бе от група "Е" на квалификациите за европейското първенство през 2012 година в Полша и Украйна.

Гостите дръпнаха в резултата още в 8-ата минута, когато Снайдер намери Рафаел ван дер Ваар, който откри резултата. В последната минута на първото полувреме холандците увеличиха аванса си с попадение на Ибрахим Афелай.

През втората част гостите продължиха с атаките и логично стигнаха до нови попадения. В 54-ата минута Каут направи резултата класически, а с асистенция се отличи Ван Перси. Последният успя и да запише името си сред голмайсторите в 62-ата минута. До края на срещата, играчите на Холандия можеха да стигнат до нов гол, но Каут нямаше шанс при открила се изгодна ситуация.