Треньорът на камерунките: Това е позорно съдийство

Старши-треньорът на женския отбор на Камерун Ален Джеумф определи съдийството в мача с Англия от 1/8 -финалите на Световното първенство като позорно.

"Почувствах, че започнахме да губим играта, когато срещу бе даден свободен удар в 14-та минута. Мисля, че е срамно. Не възнамерявахме да допускаме гол през първите 20 минути, но това искаха официалните лица. След това падна ритъмът на играчите, но бих искал да им сваля шапка за тяхната игра, въпреки грешките в съдийството.

Играхме честно, това е футбол. Всичко, което казах е, че това е несправедливо. Това е футбол. Това е игра. Реферът взе много лоши решения. Гледайте мача и ще видите неговите грешки. Моите играчи не отказаха да играят. Те действаха професионално.

Успяхме да направим резултата 2:1, но отново голът ни не бе признат с помощта на VAR. Мисля, че ако този гол бе зачетен, резултатът щеше да е различен", заяви Джеумф.