Ярмоленко: Загубихме от най-добрия отбор в света

Халфът на украинския национален отбор Андрей Ярмоленко коментира поражението на "синьо-жълтите" в четвъртфиналната среща на Евро 2020 срещу националния отбор на Англия (0: 4).

"Англия заслужено спечели, затова ги поздравявам и им пожелавам късмет в бъдеще.

Някъде бяхме счупени от този ранен гол, защото имахме стратегия и тактика за тази игра, но когато пропуснете топката на третата минута, тогава всичко се разпада и трябва да се възстановите.

Абсолютно нищо няма да ни сломи. Ние сме страхотен отбор с добър състав, така че знаем как можем да играем.

Въпреки резултата, горд съм, че съм в този отбор и мисля, че е голямо постижение за нашия тим да стигне до такъв етап. Поздравявам нашите фенове за този резултат.

Мисля, че се представихме добре. Можехме да играем по-добре в някои мачове, но като цяло съм доволен от резултата. Останахме по-дълго в този турнир от отбори като Германия и Португалия.

Да, загубихме, но мисля, че трябва да наблюдаваме от кого сме загубили. Украйна загуби от един от най-добрите отбори в света", заяви Ярмоленко.