Агуеро спечели отложената среща на Сити с Борусия

След като вчера заради лошите атмосферни условия в Манчестър срещата между "гражданите" от Манчестър Сити и Борусия Мьонхенгладбах бе отложена, днес домакините от "Етихад" приеха своя съперник за победа с убедителното 4:0, като три от головете дойдоха на сметката на наказания в Англия Серхио Агуеро.

Още в 8-ата минута след едно остро подаване на Коларов от ляво по земя Агуеро завърши за 1:0. Последваха още няколко бързи положения за гол, но второто попадение дойде от дузпа, която Агуеро си спечели сам в 28-ата минута, препънат от защитник. От бялата точка той направи 2:0.

3:0 стана в 77-ата минута когато Агуеро заобиколи Зомер и вкара на празна врата след като бе изведен от Стърлинг на добра позиция. В 91-ата минута и Келеши Ихеаначо вкара когато Сане мина през трима бранителя и намери младият нападател за удар от непосредствена близост.