Стадион: "Сантяго Бернабеу", Мадрид
Дата: 12.04.2016г.
Час: 21:45
Съдия: Виктор Касай (Унгария)

Реал Мадрид изостава в два гола след гостуването в Германия на Волфсбург, но усещането е, че този тим може да обърне нещата в своя полза. "Белия балет" не показва най-добрата си форма на гости в последно време, но на своя "Бернабеу" видяхме само победи във всички освен една от последните девет срещи за момчетата на Зинедин Зидан при 37 вкарани гола.

Волфсбург също е неубедителен при гостувания и спечели само два пъти от последните девет опита, а това включва и загуба с 3:0 от Байер Леверкузен в началото на този месец. Все пак тимът не може да се подценява след поредните си победи в Шампионска лига.

Реал Мадрид обаче няма нито един проблемен футболист в състава. Сега и Рафаел Варан тренира с останалите и Зинедин Зидан разполага с пълния потенциал на състава в най-важната част от кампанията. През уикенда тимът му победи Ейбар с 4:0 дори с много отслабена постройка, и сега ни чака зрелище, сътворено от неговите топ играчи за сезона. Очаква се в тима отново да започнат Бейл, Бензема, Кроос, Рамос, Модрич и Навас.

Само Себастиан Юнг е контузен за гостите, докато Даниел Калигури ще бъде прегледан малко преди мача. Дитер Хекинг вероятно ще заложи на същите 11 човека както преди седмица.

Реал Мадрид има всичко нужно да обърне такъв дефицит в своя полза, особено ако се стигне до ранен гол. Целта на гостите ще е да задържат опонента в ранните минути и да чакат своя шанс.

Прогноза: Реал Мадрид - Волфсбург 4:0