Олимпиакос взе точка на гости на Бенфика (видео)

Ужасни условия за футбол днес не дадоха шанс на Бенфика и Олимпиакос да покажат най-доброто от себе си, но все пак гостите от Гърция взеха точка след 1:1 в абсолютно наводнения терен в Португалия. Алехандро Домингес откри резултата днес за гостите, но след доста мъки Оскар Кардосо върна равенството 7 минути преди края.

В 29-ата минута Домингес получи топката от Митроглу, навлезе към наказателното поле, премина през Гарай, и фалцира топката далеч от Артур в долния десен ъгъл. През цялото време теренът бе съсипван от градушка, като това не спря нито на почивката, нито през втората част.

Така към 60-ата минута Артур бе преодолян от един удар, но топката спря в локва преди гола. В крайна сметка това даде шанс на домакините да върнат гол в самия край, когато Кардосо бе на точното място за гол от близо.