Юнайтед с пореден обрат, Йлмаз с хетрик за Галатасарай

Осма група на Шампионска лига продуцира добри резултати и днес, след като Манчестър Юнайтед осъществи пълен обрат над Брага на гости в Португалия, а Галатасарай постигна убедителна победа на гости на Клуж в Румъния. В този мач нападателя на турците Илмаз вкара хетрик.

В един от най-странните мачове в Шампионска лига Манчестър Юнайтед победи Брага с 3:1 на гости. Домакините поведоха в тази среща, но англичани успяха да се върнат в срещата.

В 49-ата минута Алан вкара от дузпа за Брага, след лоши действия на Джони Евънс в отрана. В края на мача се появи Робин ван Перси и катализира обрата за своите. Той вкара в 80-ата минута след като вратаря на Брага се придвижи трагично в отбрана, а Рууни вкара дузпа в 84-ата минута. Гол добави и Чичарито в самия край.

Със същия резултат на гости победи и Галатасарай в Румъния. Бюрак Илмаз вкара в 18-ата, 61-ата и 74-ата минути за своя хетрик, а Моду Сугу вкара за домакините в началото на втората част.