Роналдо с втори хетрик за седмицата, Бензема вкара с ножица срещу Аякс

Кристиано Роналдо и Карим Бензема бяха в центъра на нещата за Реал Мадрид днес на гости на Аякс в Група D на Шампионска лига. Победата с 4:1 праща столичани на върха в групата на смъртта с 6 точки, като с 4 е Борусия Дортмунд, който направи 1:1 с Ман Сити в Англия.

Роналдо откри резултата в 42-ата минута след няколко неуспешни опита. Първото му попадение бе от непосредствена близост. През втората част първи вкара Бензема. В 48-ата минута той вкара със задна ножица - невероятен гол след подаване на Кака.

Никлас Мойсандер върна попадение за домакините с глава през краката на Касияс в 56-ата минута, но Роналдо взе нещата в свои ръце. В 79-ата минута той вкара красиво с фалцов удар от далечно разстояние, а само 2 минути по-късно бе изведен от резервата Кедира, за да прехвърли грациозно Вемеер на вратата на Аякс.