Лацио обърна Селтик на гости (видео)

Лацио изравни Атлетико Мадрид по точки (4 т.) в групата след втория кръг на Шампионска лига, след като днес на гости на Селтик италианците взеха победа с 2:1 чрез пълен обрат. По-рано Атлетико победи Фейенорд в атрактивен двубой в Испания, като Селтик остава без актив, а Фейенорд ще има 3 т. за момента.

Домакините поведоха рано в 12-ата минута след отлична атака и гол на Фурухаши за 1:0. В 29-ата минута Лацио направи 1:1 когато след корнер Весино стреля с глава над Харт и той не успя да задържи топката пред линията.

След почивката бяхме свидетели на късна драма. В 82-ата минута ВАР отмени красив гол с акробатично изпълнение на Палма за Селтик поради засада, и в 95-ата минута Лацио спечели с 2:1 когато резервата Педро вкара с глава подаването на Гуендози.