Барса надви Порто с десет души (видео)

Порто посрещна Барселона в срещата от осма група на Шампионска лига, като гостите спечелиха с 1:0 на "До Драгао" в Португалия за да останат на първа позиция с 6 точки. Порто остава с 3 т., колкото събра и Шахтьор по-рано днес с победата над последния Антверп.

В 45-ата минута на първото полувреме видяхме единственият гол днес, който бе организиран от Гюндоган след грешка на Баро, Феран Торес бе намерен за да стреля покрай Коща за 1:0. По-рано Феликс предизвика спасяване от вратаря, а Торес се появи след принудителната смяна на Левандовски в 34-ата минута.

След почивката Порто имаше своите възможности, като ВАР лиши тима от отсъдена дузпа в 80-ата минута, а 3 минути след това бе отменен и гол поради засада. В 93-ата минута при може би решена среща Гави бе изгонен за втори жълт картон.