Байерн Мюнхен с очаквана трета победа (видео)

Бенфика посрещна Байерн Мюнхен в срещата от третия кръг на Шампионска лига. След като по-рано днес Барселона надви Динамо Киев, сега лидерът в групата Байерн спечели с 4:0 и събра 9 точки, Бенфика е втора с 4, Барса има 3, а Динамо - 1 т.

До почивката голове нямаше официално, но видяхме редица пропуски за гостите от Германия, и ВАР отмени гол на Левандовски. Втората част започна с греда от Павар в 47-ата минута, нов отменен гол в 53-ата и най-накрая в 70-ата Лерой Сане откри след изключително изпълнение на пряк-свободен удар.

Това доведе и до цели три нови гола преди края, като в 80-ата минута при подаване на Гнабри автогол си вкара Евертон преди топката да достигне Сане - 2:0.

2 минути след това Левандовски вкара на празна врата след подаване на Сане в красива атака за 3:0. Още 2 минути след това Сане отново оформи 4:0