Ман Сити не даде никакъв шанс на Гладбах (видео)

Манчестър Сити прие Борусия Мьонхенгладбах в срещата от втория осминафинал между двата тима. След като в Германия "гражданите" спечелиха с 2:0, днес те повториха този резултат у дома на "Етихад Стейдиъм" и с общ резултат уверено тимът на Пеп Гуардиола продължава към четвърт-финалите на Шампионска лига.

Само след 12 минути игра днес Марез намери Де Брюйне на ръба на наказателното поле, никой не затвори белгиеца и от дистанция той стреля в далечния ъгъл далеч от Зомер за 1:0. В 18-ата минута срещата излезе от възможностите на Гладбах когато резултатът стана 2:0 при добро включване на Фоден, който върна за включил се Гюндоган сам срещу вратаря.

До почивката и след нея Сити контролираше напълно събитията, като "гражданите" имаха още не малко възможности за голове.