Байерн прегази Лацио в Шампионска лига (видео)

Лацио прие Байерн Мюнхен в първата среща от осминафиналната фаза на Шампионска лига между двата тима. Днес на "Щадио Олимпико" гостите от Германия спечелиха с 4:1 и почти си гарантират прогрес в състезанието.

Oще в 9-ата минута Байерн поведе след слаб пас назад на Мусачио, който вратарят Рейна излезе да получи, но нямаше как да достигне. Левандовски пресече и заобиколи вратаря за 1:0.

В 24-ата минута Горецка намери Мусиала на ръба на наказателното поле и с нисък удар той също матира Рейна за 2:0. Преди почивката 3:0 направи Лерой Сане в 42-ата минута когато Коман напредна добре и принуди вратаря да избие в германеца за нов лесен гол.

След почивката Байерн направи резултата 4:0 веднага след подновяването, като в 47-ата минута след корнер на Лацио топката бе изчистена от Коман към Сане, а крилото в края на атаката центрира към малкото наказателно поле, Рейна бе излязал да го пресече, и връщащият се Асерби не се ориентира добре и вкара топката в мрежата си.

В 49-ата минута крайният резултат 4:1 оформи Кореа след малко късмет, а до края Байерн остана по-силен на терена.