Байерн надви Тотнъм, но и двата тима продължават

Байерн Мюнхен прие Тотнъм в Германия за победата с 3:1 в последната среща от втора група на Шампионска лига. Баварците продължават с 18 точки като лидер в групата, Тотнъм остава втори с 10, а след победата на Олимпиакос над Цървена Звезда в другата среща, гърците са трети с 4 т., последен е Звезда с 3 т.

В 14-ата минута днес Гнабри напредна от дясно и пусна топка в наказателното поле, тя си намери път до далечната греда след рикушет и Коман вкара необезпокояван с нисък удар за 1:0. В 20-ата минута обаче Тотнъм се върна след лошо избиване в защита на домакините, което попадна в младото крило и той с мощен удар вкара за 1:1.

В 45-ата минута Гнабри отново действа перфектно и успоредното му подаване намери играч на чиста позиция, който стеля в гредата преди Мюлер да довкара за 2:1.

В 64-ата минута 3:1 оформи Коутиньо с типичния за стила си гол с фалцов удар от позиция извън наказателното поле.