Ювентус взе три точки в Манчестър (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Ювентус в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес "Старата госпожа" си тръгна с минимална победа с 1:0 и така застана на първо място в групата. Юнайтед е втори с 4 точки, а трети е Валенсия с 2, който по-рано не успя да победи Йънг Бойс за 1:1.

Единственото попадение в срещата днес бе дело на Пауло Дибала, който се възползва от избито центриране на Роналдо на пътя му и необезпокояван матира Де Хеа от близо в наказателното поле - 1:0. До почивката Юнайтед не създаваше много опасности за противника, а Ювентус можеше да води с поне още 2 гола ако не бяха изумителни намеси от Давид Де Хеа.

Във втората част домакините организираха някои по-опасни атаки, но най-близо до гола бе Погба с един удар в гредата.