Байерн и Севиля не си вкараха гол в реванша (видео)

Л. Михайлов

Байерн Мюнхен се класира за 1/2-финалите в Шампионската лига след нулево равенство със Севиля в мача реванш в Шампионската лига. Баварците бяха спечелили с 2:1 в Испания, а тази вечер мюнхенци играха по-добре от своя съперник, но така и не успяха да отбележат попадение.

Две добри положения белязаха първата част. Те бяха към края на полувремето, като първо силен удар на Рибери бе спасен от стража на испанците в 38-ата минута. Три по-късно Навас изби кълбото пред краката на Рибери, а в противен случай французинът бе останал пред празна врата и вероятно нямаше да сбърка.

След час игра Кореа удари греда, а в самия край на мача получи червен картон. В крайна сметка двата тима не си отбелязаха гол и това устройва хората на Юп Хайнкес, които продължават напред в надпреварата.