Севиля изхвърли Юнайтед от ШЛ (видео)

Манчестър Юнайтед прие Севиля във втората среща между отборите от осминафиналната фаза на Шампионска лига. Днес домакините загубиха с 2:1 и след 0:0 в Испания напред продължава отборът от Ла Лига.

До почивката двата тима не предложиха много офанзивни действия, но положенията пред двете врати се откриха след 45-ата минута.

В 72-ата минута Луис Муриел бе заменен от Бен Йедер за гостите и той промени атаката на тима. Само 3 минути след появата си Йедер реализира за 1:0, надигравайки Баили и стреляйки в ъгъла на Де Хеа.

В 78-ата минута Йедер направи резултата 2:0 след удар с глава през Йънг при центриране. Юнайтед отговори в 84-ата минута чрез Лукаку, който вкара при подаване на Рашфорд от корнер, а до края резултатът не се промени.