Фагнер: Разочаровани сме, бяхме планирали друго

Защитникът на националния отбор на Бразилия Фагнер сподели мнение за загубата от Белгия с 2:1 в мач от четвъртфиналите на Мондиал 2018.

"В стартовия състав на Белгия настъпиха някои промени. Ние обаче бързо се адаптирахме - към 15-та минута. Да, към този момент вече губехме. След това пропуснахме още един път. Това бяха единствените положения на съперника. Ние доминирахме през целия мач. Напускаме разочаровани, отичайки какво бяхме планирали.

Мога да кажа, че мечтах да играя на Световното. Прекарах тези дни, играх на най-високо ниво и това ми дава удовлетворение и гордост. Моето семейство живееше с атмосферата на Световното заедно с мен. За това се радвам, но в същото време съм разочарован, че не спечелихме Световната Купа", заяви Фагнер.