Шадли: Гордея се, че съм част от този отбор

Полузащитникът на националния отбор на Белгия Насер Шадли сподели впечатленията си от победата над Бразилия с 2:1 в мач от четвъртфиналите на Мондиал 2018.

"Доколко важен бе за мен първият гол? За мен всички голове са важни. Много работехме заедно, един за друг, много се бранехме. Много важно бе качествено да играем срещу отбор като Бразилия. И двата отбора се сражаваха и аз съм щастлив, че победихме. Относно моя гол, разбирам, че бе рикошет от Фернандиньо, но все пак съм горд със себе си. Сегашният отбор е един от най-добрите в моя живот.

Роберто Мартинес? Мисля, че това са две добри години. Даже не помня кога сме губили за последно. Гордея се, че съм част от този отбор и мисля, че с нас може да се гордее цялата страна", заяви Шадли.