Льов: Задължително ще победим във втория мач

Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоахим Льов сподели мнение за загубата от Мексико с 1:0 в мач от първия кръг на груповата фаза на Мондиал 2018.

"Ние сме разочаровани, защото загубихме първата среща. За нас това е ненормална ситуация, защото побеждавахме на предишните турнири. Трябва да извлечем урок от това.

Играхме лошо през първото полувреме, трябва да признаем това. Ние не играхме както обикновено - в атака и бързо. Оставяхме свободни зони и не успявахме в отбрана. Мексико започна да играе по-дълбоко след почивката, а ние започнахме да атакуваме и да създаваме положения. Но изпуснахме положения, вземайки прибързани решения, макар че превъзхождахме съперника. Задължително ще победим във втория мач", заяви Льов.