Португалия с разгромна победа за самочувствие преди Евро 2016

Португалия постигна разгромна победа със 7:0 над Естония в последната си контрола преди старта на Евро 2016. Голямата звезда на португалците Кристиано Роналдо доказа, че се намира в отлична форма, както и, че ще притеснява вратарите на предстоящото първенство.

Мегазвездата на Реал откри резултата в 36-ата минута след удар с глава. В 39-ата минута Куарешма удвои след прехвърлящ удар, а отново Роналдо засече една топка в 45-ата минута и така направи резултата класически. След почивката головата фиеста продължи. В 55-ата минута Данило Перейра вкара четвърти гол във вратата на Естония. Автогол на Корал Метс в 61-ата минута направи резултата 5:0, а последните две попадения бяха дело отново на Куарешма в 77-ата минута и на Едер в 80-ата минута на мача.