Парагвай и Коста Рика с хубав мач, но без голове (видео)

Отборите на Парагвай и Коста Рика не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0 в първия си мач от група "А" на Копа Америка. Срещата се игра на "Кемпинг Уърлд Стейдиъм" в Орландо, но зрителите може би останаха малко разочаровани заради липсата на голове.

Като цяло играчите на Парагвай имаха инициативата в по-голямата част от мача, но направиха няколко пропуска, а гол на Лескано правилно не бе признат заради засада.

До почивката единствената интересна ситуация за Коста Рика бе факт, след като Брайън Руис стреля с глава след едно центриране от фаул, но вратарят спаси. И през втората част Парагвай бе по-активният тим, но пропуски направиха Даниел Лескано и Бруно Валдес. Трябва да се отбележи, че в добавеното време костариканците останаха с човек по-малко след директен червен картон на Кендал Уотсън.