Словакия с впечатляващ обрат срещу Германия

Националният отбор на Германия записа изненадваща загуба с 1:3 от Словакия в приятелска среща, която се игра на стадион "SGL Арена" в Аугсбург. Все пак трябва да се отбележи, че Бундестимът игра с голяма част от резервите си. Немският тим бе по-добър през първото полувреме, откривайки резултата чрез Марио Гомес от дузпа в 13-ата минута. Все пак гостите осъществиха пълен обрат с голове на Хамшик (41) и Дуриш (44) точно преди паузата.

Втората част се забави заради проливен дъжд, но в крайна сметка двата отбора доиграха мача, което бе по вкуса на Словакия. Гостите успяха да стигнат до трето попадение, автор, на което стана Кучка, който стреля от воле, като вина за гола определено има Марк-Андре тер Стеген, който позволи топката да мине между ръцете и краката му.