Мартино: Трябва да разберем, защо загубихме контрол

Старши-треньорът на националния отбор на Аржентина Херардо Мартино коментира равенството 2:2 с Парагвай в първия кръг на груповата фаза на Копа Америка.

"Контролирахме играта в продължение на 50 минути и можехме да вкараме още. След това в нас се появи съмнение и не успяхме да издържим натиска на съперника, който внесе корекции в играта си, а ние не успяхме да реагираме на тях. Трябваше да играем, доминирайки изцяло на терена. Имам чувството, че загубихме контрол. Трябва да разберем, защо всичко се разви не както трябва. Изпуснахме да намерим играта, която бе отлична през първото полувреме. За нас това е удар, но трябва да издържим. Ще продължаваме да се борим. Хубаво е, че това се случи не в четвъртфиналите или полуфиналите. Изпуснахме победата, а това не е добре", заяви Мартино.