Русия и Южна Корея стартираха с равенство (видео)

Русия и Южна Корея не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в мач от група “Н” на Мондиал 2014. Двата тима изиграха едно много слабо първо полувреме и всичко най-интересно се случи след почивката. Резервата Лий Кун Хо откри резултата за корейците в 68-ата минута след груба грешка на вратаря Игор Акинфеев, който изпусна топката в собствената си врата.

Друга резерва в този мач Александър Кержаков възстанови равенството. След няколко рикошета в наказателното поле, топката в крайна сметка стигна до нападателя, който отблизо без проблеми реализира, оформяйки крайния резултат.

След изиграване на първите двубои от групата, Белгия е лидер с 3 точки, Русия и Южна Корея са с по една, а Алжир е без точков актив. В следващите двубои на 22 юни Белгия играе с Русия, а Южна Корея се изправя срещу Алжир.