Фред донесе равен на Бразилия с Русия (видео)

Фабио Капело остана непобеден начело на руския национален отбор, след като днес успя да поведе на Бразилия в една от очакваните приятелски национални срещи, но Фред изравни в самия край на срещата за равенството 1:1. Мачът бе проведен на "Стамфорд Бридж" и съдия бе Хауърд Уеб.

Първото полувреме Русия имаше само 2 положения и то в първите 5 минути, затова тима трябваше да е доволен на безголовото равенство на почивката. Неймар бе твърде самоуверен за бразилците и пропиля няколко шанса, но "селесао" имаше превес. След 3 смени на полувремето Русия стигна до гол.

Бразилия започна силно и втората част и Кака се размина с гола. В 73-ата минута Виктор Фейзулин се разписа в едно от най-дългите мелета в наказателното поле. Бразилците натиснаха още по-жестоко и в 90-ата минута Марсело намери Фред за лесен завършек и 1:1.