Швеция не затрудни Аржентина (видео)

Аржентина победи с 3:2 Швеция в контрола, която бе играна на стадион "Френдс Арена" в Солна. "Гаучосите" започнаха много силно срещата и логично поведоха в резултата с бърз гол. В 3-ата минута Анхел Ди Мария намери отлично връхлитащия Гонсало Игуаин, който пробва пас към пеналта, който бе засечен от Лустиг, който опита да изчисти, но прати топката в собствената си врата - 1:0.

Шведите успяха да изравнят, въпреки превъзходството на противника. В 18-ата минута Йонас Олсон засече с глава центриране от корнер и възстанови равенството - 1:1. Аржентинците продължиха с натиска и стигнаха до нов гол минута по-късно. Тогава Анхел Ди Мария намери добре Агуеро, който технично прехвърли излезлия напред Андреас Исаксон - 2:1. В 23-ата минута Меси стреля, но топката бе избита от вратаря, а при добавката Гонзало Игуаин направи резултата 3:1 в полза на Аржентина. В 95-ата минута Расмус Елм оформи крайното 2:3 след прекрасен гол от фаул.