България показа игра срещу Италия (видео)

Българският национален отбор прие Италия в квалификационна среща за Световната купа през 2014-та, като двата тима завършиха при резултат 2:2 на "Васил Левски" днес. В края на срещата италианците играха дори с човек по-малко, подобно на финала на Евро 2012, когато както сега се контузи футболист.

Българите започнаха добре и стигнаха до гол в 30-ата минута - страхотен удар на Станислав Манолев затрудни Буфон и даде на домакините преднина. Само след 6 минути Освалдо вкара за гостите, а в 40-ата с малко късмет той даде и преднина на Италия. През втората част отново България натисна и стигна до попадение в 66-ата минута чрез Георги Миланов, който бе намерен по прекрасен начин от резервата Мицански.

Така България взима първата си точка в група Б на квалификациите, а Армения надви Малта по-рано днес и оглави класирането. Предстои срещата на Дания с Чехия в тази група.