Купа на Африка: Резерва класира Тунис за плейофите в турнира (видео)

Резервата Исаам Джемаа донесе победата 2:1 за Тунис в последните секунди на мача с дебютанта Нигер, с което помогна на отбора си да се класира за четвъртфиналите на Купата на африканските нации. „Картагенските орли" поведоха още в 4-та минута с впечатляващ гол на Юсеф Мсакни, но Нигер изравни четири минути по-късно по спорен начин, с гол на Уилям Н'Гоуноу.

И двата отбора създадоха множество положения след това, като всеки един удари гредата, но в крайна сметка победител стана отбора на Тунис, когато Джемааа се разписа в 90-та минута.

Победата не само остави Тунис на върха в група С на турнира, но с шест точки от два мача изпрати представителите на арабската страна в следващата фаза на състезанието.