Винисиус подкрепи Анчелоти след равенството с Еквадор


Н. Гавазов

Винисиус подкрепи Анчелоти след равенството с Еквадор

Нападателят на бразилския национален отбор Винисиус Жуниор говори за равенството 0:0 с Еквадор в 15-ия кръг на квалификациите за Световното първенство през 2026 г. Трябва да се отбележи, че това бе първият мач за бразилския национален отбор под ръководството на старши -треньора Карло Анчелоти.

"Той нямаше време да покаже своя план за игра. Имаше само два или три дни тренировки“, цитира Ge Globo думите на Винисиус в социалната мрежа X.

В момента бразилският национален отбор е на четвърто място в класирането за Световното първенство през 2026 г. в Южна Америка, като е записал 22 точки. Еквадор от своя страна е на второ място с 24 точки.

В следващия кръг Бразилия ще играе срещу Парагвай, а Еквадор ще се изправи срещу националния отбор на Перу. И двата мача ще се проведат на 11 юни.

  Сподели
78