Украйна отстъпи на Чехия

Завърши мачът от 2-ия кръг на група 1 на Лига B на Лигата на нациите на УЕФА, в който се срещнаха националните отбори на Чехия и Украйна. Мачът се игра на стадион "Фортуна Арена" в Прага (Чехия) и завърши при резултат 3:2 в полза на отбора на Чехия.

В 21-ата минута чешкият полузащитник Павел Шулц откри резултата, като получи пас от Вацлав Черни. Украинският нападател Владислав Ванат изравни резултата в 37-ата минута. Шулц отново изведе Чехия напред в 45-ата+2-ата минута, като отбеляза дубъл в мача. Халфът Томаш Соучек увеличи преднината на Чехия в 80-ата минута, като реализира наказателен удар. Четири минути по-късно Георгий Судаков отбеляза един гол.

В група 1 на Лига Б са още отборите на Грузия и Албания.

Настоящият победител в Лигата на нациите на УЕФА е националният отбор на Испания.