Кейн: Трябва да забравим тази вечер

Нападателят на Англия Хари Кейн коментира поражението в мача от груповата фаза на Лигата на нациите на УЕФА с Унгария (0:4).

“Разочароваща вечер. През първото полувреме създадохме достатъчно положения за гол, но в тази Лига на нациите имаме проблеми при завършването на атаките. Второто полувреме след 2:0 бе много лошо. Сега не е моментът за паника, трябва да се върнем по-силни през септември.

Това е най-голямото ни поражение от много време насам. Защитата е в основата на нашия успех. Трябва да забравим тази вечер, да се примирим с резултата и да продължим напред. Трябва да се подготвим за Световното първенство и да се поучим от подобни мачове. Да не забравяме пътя, който изминахме. Имахме първия голям финал на турнира от 60 години. Ще имаме успешно Световно първенство“, заяви Кейн.