Манчини: Германия игра по-добре

Старши -треньорът на националния отбор на Италия Роберто Манчини коментира поражението в мача от груповата фаза на Лигата на нациите на УЕФА с националния отбор на Германия (2:5).

"Тъжно е да приключим юнската част от Лигата на нациите по този начин – но Германия е добра и ние го знаехме. Дадохме им твърде много пространство през първото полувреме. Имаше хубави моменти, въпреки резултата, но при всички положения е тъжно.

Имаше грешки, защото не действахме единно в защита. Нещо не се получи. Опитахме се да отвърним и поехме рискове. Ще има хубави моменти и лоши. Да видим какво ще се случи през септември. Имахме много млади играчи, създадохме четири или пет остри момента, но Германия игра по-добре“, заяви Манчини.