Лигата на нациите - резултати от 2-рия кръг

Резултати от втория кръг на Лигата на нациите:

Латвия победи Лихтенщайн с 1:0 след като единствения гол в мача падна в 73-та минута след добра игра на Артурс Зюзинс.

Андора и Молдова не излъчиха победител и завършиха при резултат 0:0.

Исландия и Албания също спечелиха само по 1 точка от днешния двубой след като Таулант Сефери даде добър старт на албанците в 30 минута, но малко след това Йон Дагур Торстейнсон изравни в 49-та минута и оформи крайното 1:1.

Хърватия и Франция поднесоха добщо шоу за феновете си, но така и не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1. Адриен Рабио откри за французите в 52-та минута, но малко преди края в 83-та минута Андрей Крамарич изпълни дузпа за 1:1.

Дания надигра Австрия с 2:1. Пиер-Емил Хьойберг откри резултата в 27-та минута. През втората част Ксавер "лагер върна интригата за 1:1, но малко преди края на двубоя датчаните победиха след гола на Йенс Стригер Ларсен в 84-та минута.

Казахстан победи Словакия с 1:0 след попадение на Аслан Дарабайев в 26-та минута.

Беларус и Азербайджан не успяха да отбележат гол и приключиха срещата със сухи мрежи и 0:0.