Бразилия вкара 4 на Чили

Бразилия продължи впечатляващата си серия от мачове без загуба в световните квалификации. Този път "златистите" победиха, без особено проблеми - Чили с 4:0.

В края на първата част Неймар реализира наказателен удар, който сам си изработи. Малко преди сигнала на рефера за почивка - Винисиус Жуниор отбеляза второ попадение за Бразилия и до голяма степен сложи край на интригата за втората част.

В 70-ата минута се стигна до втора дузпа в полза на “Селесао", отсъдена за нарушение срещу Антони. Зад топката застана Фелипе Коутиньо и нападателят на Астън Вила направи 3:0. В края Ричарлисон оформи крайния резултат.

“Селесао" вече в 33 мача поред не познава загубата в пресявките за световно първенство. Воденият от селекционера Тите тим Бразилия вече си беше осигурил участие в Катар в края на годината, но започна мача така, сякаш се бори за класиране.